FOTO/ Në pritje të fëmijës së dytë, Olta Gixhari konfirmon gjininë e bebit?

Ish-banorja e “Big Brother VIP” Olta Gixhari disa muaj më parë ka zbuluar se së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.

Mirëpo së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë vajzë. Aktorja ka ripostuar në InstaStory një video të fanses së saj, në festën e “gender reval” ku një çift kanë zbuluar se gjinia është vajzë.

“Ne duke pritur që Olta Gixhari të bëj ‘gender reval’”– ka shkruar fansja krahas fotos duke treguar se po pret me padurim që aktorja të zbulojë gjinë e bebit.

Kujtojmë që Olta dhe bashëshorti i saj janë prindër të një djali, Amar.

  • foto galeri

 


Shtuar 1.02.2024 16:47