FOTO/ Ledjana e “Për’puthen” i jep fund beqarisë? Ja detaji që konfirmoi gjithçka

Ish konkurrentja e PërPuthen, Ledjana duket se ka konfirmuar që i ka dhënë fund beqarisë.

Me një story në instagram, ajo shihet me trëndafila të kuq dhe një unazë në gisht, teksa shkruan: Me ty është ndryshe.

Ledjana ka ndarë disa herë postime, ku ka bërë me dije se ka një mashkull në jetën e saj, ama deri tani ka preferuar të mos e bëjë publik identitetin e tij.


Shtuar 28.05.2024 13:17