Foto intime po bën namin në rrjet, Mevlani në lidhje me konkurrenten e “Përputhen 40”? (FOTO LAJM)

Disa foto të publikuara në rrjete sociale nga Mevlan Shaba dhe Princi, kanë bërë që të ziejnë fansat me komente nga më të ndryshme.

Të gjithë janë bërë lëmsh pasi nuk dinë nëse mes tyre ka nisur një romancë e re apo janë thjesht foto për të “trazuar” rrjetin.

Ai shfaqet përkrah Lindita Bimit, e cila është një tjetër ish-konkurrente e “Për’puthen +40”. Dyshja duket sikur po i dhurojnë njëri-tjetrit një puthje në buzë. Lindita shfaqet e veshur me një fustan të bardhë e të ngushtë që i tregon linjat trupore, ndërsa Mevlani shfaqet me një këmishë me printe në ngjyra të ndryshme.

“Shaka”, shkroi Shaba krahas imazhit, shoqëruar me një emoji me zemra, që nënkupton ndjenja dashurie.

Disa foto të tjera u publikuan në Instastory nga Princ Mile, në të cilat Mevlani shihej duke i servirur Linditës verë, e krah tyre shkroi: “Hahaha, i kapa”.

 


Shtuar 10.08.2021 09:59