FOTO/ Evi i kërkon ndihmë vajzës, Kledi i puth barkun dhe dj Pm puth…

Evi Reçi duket se po I shijon këto ditë, pasi mori vesh lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë me partnerin e saj Kledi Hysa.

Pasi konfirmoi lajmin edhe për publikun , ajo tani nuk ngurron të ndajë herë pas here foto nga përditshmëria e saj.

Fotoja e radhës që ajo ka postuar është me Kledin dhe Dj PM , të cilët mesa duket “ e ngacmojnë” vazhdimisht, ndaj ajo I është drejtuar për “ndihmë” vajzës së saj.

Në foto shfaqet Kledi duke i puthur barkun partneres së tij, ndërsa Pm i puth shpinën mikut të tij.


Shtuar 20.05.2024 17:00