30 vite më parë, sot pretendon fitoren e BBV 2, e gjeni dot për cilën bëhët fjalë (FOTO LAJM)

Ajo është një ndër banoret më të forta të “Big Brother VIP”, por padyshim edhe një ndër më simpatiket dhe joshëset e këtij edicioni.

Po flasim për Olta Gixharin. Në këtë foto e veshur nuse është pikërisht aktorja, 30 vite më parë kur ishte vetëm 8-vjeç. Sot Olta është nënë e një djali 2 vjeçar dhe jeta e saj zhvilloohet jashtë vendit, në Spanjë.

Olta Gixhari është kthyer në një nga protagonistet e “Big Brother VIP”, ku finalja nuk pëfytyrohet më pa të. Ajo dhe gjithë publiku e shohin përballë Luizit në finale, por kush do të jetë fituesi mbetet të presim 6 majin./albeu.com/