Fituesi i “Big Brother VIP 1”, Ilir Shaqiri reagon për shuplakën e Kejvinës: Turp i gjallë

Shuplaka e Kejvinës ndaj Luiz Ejllit ka qenë sot kryefjalë e mediave dhe më tepër e rrjeteve sociale. Kanë qenë të shumtë personazhet publik që kanë dënuar këtë veprim të turpshëm të modeles.

Por së fundmi një reagim ka bërë edhe Ilir Shaqiri, fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP”.

“Turp i gjallë”, shrkuan balerini krah videos./albeu.com/