Fifi poston VIDEON e ëmbël me të birin, ja sa është rritur Theo

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, dhe partneri i saj, Adis Patushi, shpeshherë ndajnë me ndjekësit momente të bukura që kalojnë me djalin e tyre, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Theo Mal.

Ditën e sotme, Fifi ka postuar një video ku shfaqet e shtrirë me vogëlushin e saj, ku shkruan: “Dhe tani e kam parajsën në krahët e mi.”

 


Shtuar 23.05.2024 17:10

Tags: , ,