Festojnë përvjetorin e lidhjes, Verona i drejtohet Bucit: Mezi po pres të martohem me ty

Ylli Dervishi dhe Verona Osmani kanë festuar së fundmi dyvjetorin e fejesës së tyre.

Bukuroshja e njohur ka bërë një postim në rrjete sociale, ku ka treguar se shtatë vjet më parë janë njohur dhe se dy vite më parë u fejuan.

Ajo i ka bërë një dedikim të veçantë Bucit, ku ka shprehur dashurinë e madhe që ka për të.

Postimi i plotë :

“Shtatë vite më parë jemi takuar për herë të parë.

Pesë vite më vonë, në të njëjtën ditë më ke propozuar. Sot bëhen dy vjet nga propozimi, fillimi i vërtetë i pjesës tjetër të jetës sonë.

Nuk ka vërtet asnjë ndjenjë që krahasohet me rehatinë që më sjell çdo ditë.

Kjo dashuri e thellë, e pakushtëzuar që nuk e mendoja se ekzistonte jashtë imagjinatës sime. E gjeta tek ti.

Të dua. Mezi pres të martohem me ty”.


Shtuar 6.06.2024 23:25