Fansat të shqetësuar, Bora Zemani tregon ç’po ndodh me Donaldin: Nuk ka qenë mirë (VIDEO)

Donald Veshaj nuk ka publikuar në Instagram prej javësh dhe kjo ka shqetësuar jo pak ndjekësit e tij. Këta të fundit i kanë shkruar Borës për të ditur pse aktori po tregohet kaq pak aktiv në rrjete sociale.

Moderatorja ka postuar një video krah Donaldit ku ai tregon se nuk ka qenë në gjendje të mirë shëndetësore. Bora shton se aktori ka qenë sëmurë.

Donaldi: Donaldi s’ka qenë mirë vërtetë, por po do postoj.

Bora: Nuk ka qenë mirë vërtetë, kjo është e vërtetë, ka qenë pak sëmurë si të gjithë.

Donaldi: Po kam harruar të hedh një nga ato fotot me vigona në dorë (qesh)


Shtuar 29.01.2023 11:58