Eventi i serialit më të ri shqiptar, si u veshën të ftuarit VIP (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë u mbajt premiera e serialit më të ri në shqiperi, “Sonb” i cili pritet të filloi nga data 7 Nëntor në Top Channel.

Të pranishëm në këtë ceremoni ishin figura të njohura të artit, televizionit, biznesit, influencers, aktorë dhe këngëtarë të njohur, ku përmendim këtu Timo Flloko dhe Vera Grabocka, Ardit dhe Anila Gjebrea, Elvana Gjata, Rudina Magjistari, Alketa Vejsiu, Saimir Kodra, Salsano Rapi, Anila Basha, Balina Bodinaku, Xhemi Shehu, Armand Peza, Marçela Lati etj.

Më poshtë mund të ndiqni se si u veshën të ftuarit VIP në eventin që i mblodhi./albeu.com/


Shtuar 31.10.2021 10:12