Është rikthyer me Ledri Vulën? Sara tregon gjithçka rreth marrëdhënies së tyre (VIDEO)

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e sotme në “Cherry on Top”, do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar

Një ndër të ftuarat do të jetë edhe Sara Hoxha. Prej kohësh ndarja e saj nga reperi i njohur Ledri Vula ka qenë mjaft e përfolur, ku së fundmi Sara në një intervistë është shprehur se ka qenë thjesht ish-partnerja e tij dhe nuk ka qenë kurrë bashkëshortja e tij.

Edhe pse ditëve të fundit u aludua se dyshja mund të jetë rikthyer bashkë, Sara është pyetur nga Bora se çfarë mendimi ka ajo për rikthimet e shumë të tjera, përgjigje të cilat do t’i zbulojmë nesër.

Bora Zemani: Çfarë mendon ti për rikthimet?

Sara Hoxha:Të shkojë si të shkoj unë jam shumë okej”?

Të ftuar gjithashtu janë Keisi Tola, Argjira Spanca dhe Arbër Hajdari i cili u vu në një siklet mjaft të madh kur u pyet nga Bora Zemani se cilin nga moderatorët e BBV do zgjidhte Arbana Osmanin apo Ledio Liçon.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry On Top 🍒 (@cherryontop.tch)


Shtuar 31.05.2024 08:11