Ermal Fejzullahu blen këtë vilë super luksoze në një nga lagjet më në zë të vendit (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, janë bërë me shtëpi të re. Ata kanë blerë një vilë në një prej lagjeve të reja më luksoze në Prishtinë.

Ka qenë vetë këngëtari, ai i cili ka publikuar një fotografi të shtëpisë së re të familjes në InstaStory.

Kujtojmë se Ermal Hoxha ka edhe një vilë shumë luksozë në Brezovicë të cilën e ka ndarë me ndjekësit kur ka kaluzr pushimet atje.


Gjithashtu ai shpenzon shumë edhe për makinat e tij dhe bashkëshortes së tij të cilët zgjedhin mjetet më të shtrenjta në treg.

Shtuar 21.01.2022 12:17