Erjola ‘çmend’ banorët me trupin e saj, zhvishet në bikini dhe futet në pishinë

Erjola Doci u bë se fundi pjesë e Big brother Vip Albania 3.

Ajo hyri në të njëjtën natë me balerinin Graciano.

Ditëve të fundit Erjola u shfaq e veshur me bikini teksa trupi i saj mori vëmendje të madhe.

View this post on Instagram

A post shared by Erjola Doçi (@doci.erjola)