Era Istrefi publikon fotografi nga paraqitja provokuese në klipin e ri me Noizyn

Era Istrefi ka ngritur pritshmeritë e publikut për një projekt të ri muzikor këtë verë.

Këngëtarja, e cila ka rrëmbyer skenat ndërkombëtare me hitet e saj si “BonBon”, ka zbuluar nëpërmjet rrjeteve sociale se është duke punuar për një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar Noizy.

Njoftimi erdhi përmes një seri fotografish të publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, të cilat na japin një para pamje të atmosferës në xhirimet e klipit të përbashkët.

Më shumë se thjesht fotografie, imazhet e publikuara paralajmërojnë një klip të ngarkuar me energji dhe stil.

Fotografi të tjera të postuara prej saj i bëjnë nder gardërobës së zgjedhur për klipin. Era duket shumë atraktive, e veshur me një palë xhinse të ngushta dhe një bluzë të shkurtër që zbukuron pamjen e saj me një stil të pastër, të thjeshtë, por në të njëjtën kohë mjaft të guximshëm.

Veshja nxjerr në pah dekoltenë duke theksuar edhe barkun e saj të rrafshtë, një dëshmi e qartë i regjimit të saj të fitnesit dhe kujdesit për trupin.

Pritshmëritë janë të larta për këtë bashkëpunim që premton të sjellë një kombinim të stileve të Erës dhe Noizyt, të dy prej artistëve më të dashur dhe më të ndjekur në skenën shqiptare.


Shtuar 11.06.2024 19:33