Ende pa nisur programi, Ronaldo Sharka dhe Jori përfundojnë në shtrat (VIDEO)

Ata po shijojnë ende jehonën që morën nga BBV dhe tashmë janë pjesë e një tjetër programi televiziv.

Po flasim për Ronaldo Sharkën dhe Jori Dellin të cilët kanë ruajtur një miqësi mjaft të ngushtë pas daljes nga shtëpia e famshme dhe së fundmi kanë udhëtuar drejt Turqisë për xhirimet e “Kepi i Tundimeve”.

Ronaldo ka publikuar së fundmi një video teksa shihet në shtrat me Jorin, ku kjo e fundit është duke fjetur.

“O zot sa e bukur që je. Si mund të jetë robi kaq i bukur. Kjo krijesë kaq e veçantë. Perri. Je kokërr ylli. Je dritë”, dëgjohet t’i thotë Ronaldo./albeu.com/

View this post on Instagram

A post shared by Albeu.com (@albeucom)