Enca frikësohet nga ndjekësi i fiksuar, publikon bisedat: Jemi të lidhur, vuaj për ty (VIDEO)

Këngëtarja Enca së fundmi ndodhet në Dubai ku po shijon disa ditë pushime.

Por nga atje ajo ka ndarë disa biseda me një fans i cili duket më shumë se i fiksuar me këngëtaren.

Fansi në fjalë pretendon se ka një marrëdhënie me Encën të cilës i kërkon ta kontaktojë sa më shpejt.

Mesazhet e tij janë disi të turbullta për tu kuptuar dhe Enca e quan “stalker”. Stalker janë njerëzit që të ngacmojnë dhe të përndjekin derisa bëhen të rrezikshëm./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)


Shtuar 26.03.2022 11:51