Enca bëhet pjesë e platformës +18, foto nudo që po “çmend” rrjetin (FOTO LAJM)

Enca Haxhia njihet si një ndër vajzat më provokuese të showbizzit shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe tregohet mjaft “bujare” me ndjekësit e saj me fotot dhe videot provokuese.

Përsëri, këngëtarja ka rezervuar një “suprizë” për fansat. Ajo është bërë pjesë e platformës “onlyfans” nga ku ka dale edhe nje foto nudo e saj . Në këtë rrjet social postohen të gjitha fotografi dhe video +18 ne te cilat mund te kesh akses vetem me pagese.

Ky rrjet po bëhet mjaft i popular edhe në Shqipëri, pasi jasht tashmë dihet se shumë figura të njohura si Cardi B apo Nicki Minaj kanë përfitime të mëdha financiar./albeu.com/


Shtuar 4.06.2021 14:44