Einxhel në lot: Njerëzit këtu ma marrin energjinë, më lodhin (VIDEO)

Einxhel Shkira është një nga banorët e Big Brother Vip më aktive, dhe së fundi ajo është përfshirë në një debat të fortë me Ilirin.

Edhe pse kanë kaluar ditë nga debati i fortë, ende flitet, dhe si duket kjo situatë e ka lodhur Einxhel, e cila ka shpërthyer në lot.

“Më kanë lodhur ca gjëra këtu shumë. Ka ca njerëz që ma marrin energjinë, më lodhin” është shprehur ajo gjatë një bisede me Dj PM, ndërsa fshinte lotët me një pecetë./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 16.12.2021 17:23