“E shtrenjta ime”, Andi nuk përmbahet, i shpreh dashurinë Melisës publikisht (FOTO LAJM)

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet. Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar.

“Me ty ndihem kaq plot…e shtrenjta ime”, ka shkruar ai krahas fotos.

Dy ditë më parë ishte Melisa ajo që publikoi një foto pranë tij duke i shprehur gjithë dashurinë. “Ti je bota për mua”, shkroi mes të tjerash ish-konkurrentja e Për’puthen.

Shtuar 3.05.2021 08:05