E shoqëroi Romeo në pushimet në Dubai? Arta Nitaj reagon pas fjalëve (FOTO LAJM)

Përgjatë ditëve të fundit në rrjet kanë qarkulluar lajme se Arta Nitaj dhe Romeo Veshaj kanë qenë bashkë në Dubai, ndonëse dihet se ky i fundit është në një lidhje me Aleksia Peleshin.

Shkak për këtë aludime janë bërë disa fotografi nga i njëjti vend, por si qëndron e vërteta? Në një intervistë për “Prive”, Arta ka treguar se Romeon nuk e ka takuar kurrë dhe se për më tepër, ajo është në një lidhje dashurie.

“Një nga figurat publike shqiptare që nuk e njoh nga afër dhe nuk e kam takuar kurrë është Romeo. Thjesht kemi bërë foto në të njëjtin vend, tek restoranti “Namos”. Për Vitin e ri Romeo s’ka qenë në Dubai, pra nuk kemi festuar bashkë. Kam Romeon tim, unë Zhulieta”, është shprehur modelja.


Shtuar 12.01.2022 13:55