“E shiti ke dollari”, Olsi Bylyku kthen në komedi trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix (VIDEO)

Artisti Olsi Bylyku ka ironizuar BBV dhe Përputhen përmes një video në Instagram.

Ai nxjerr në pah mentalitetin e mbrapshtë të shqiptarëve, që sipas tij interesohen më shumë për programet televizive sesa për hallet e përditshme.

Bylyku përmend emrat e personazheve të Big Brother, duke u tallur me atë që ai e quan komedi./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)


Shtuar 5.12.2021 21:36