E quajti fallco, Ledjana ironizon keq Melisën në rrjet (FOTO LAJM)

Dy ditë më parë, ish-konkurrentja e “Përputhen”, Melisa Lleshi ishte e ftuar në “Roped With Olsi”. Gjatë intervistës së saj, ajo e cilësoi Ledjanën si njeriun më fallco të programit.

Sigurisht, kjo deklaratë nuk është pritur aspak mirë nga Ledjana, e cila e ka thumbuar publikisht. “Dhe sa për ata që japin intervista dhe akuzojnë se jam fallco, të shikojnë veten e tyre sepse Ledjana nuk përmend mamin e babin për t’u viktimizuar në program e as nuk shes veten për karrierë e për asgjë. Në intervista mund të flisni për veten tuaj, jo për vërtetësinë time se jeni askushi”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë në një tjetër postim, konkurrentja ka ironizuar faktin se tani Melisa është bërë këngëtare. Ajo ka kërkuar në Google “Si të bëhesh këngëtar nga “Përputhen”?”.


Shtuar 8.05.2021 10:27