E pyetur se kë sheh në finale, ja si përgjigjet Ilnisa

Mbrëmjen e djeshme Ilnisa Agolli ishte ajo që u eleminua nga shtëpia e Big Brother.

E ftuar në “Fan Club BBV”, teksa foli rreth rrugëtimit të saj në shtëpi ajo u pyet se kë sheh ajo në finale.

Ilnisa përmendi 4 emra, të cilët sipas saj janë: Meritoni, Romeo, Juli dhe Egla.

Padiskutim këto emra përveç Meritonit na surprizuan, për faktin se ajo me asnjërin prej tyre nuk ka pasur raporte të mira.


Shtuar 7.04.2024 21:15