Pozon si rrallë herë me bikini, Loredana preferon ta quajnë “gruaja e Mozzik” (FOTO LAJM)

Historia e tyre është quajtur gjithomnë “telenovelë” pas gjithë herëve që Loredana dhe Mozzik janë deklaruar të lidhur e më pas të ndarë.

Por rikthimi i fundit duket si përfundmitarë dhe para pak ditësh, Loredana dhe Mozzik, publikuan këngën e tyre të parë pas ribashkimit. Kënga me titull “Rosenkrieg” tregon gjithë historinë e tyre pas ndarjes dhe videoklipi i dy artistëve flet shumë.
“Çdo gjë ndodhi sepse ne ishim shumë të dashuruar. Tani të gjithë po jetojnë me luftën tonë të trëndafilave. Shumë ndjenja u kthyen në politikë”, shprehen dyshja në këngë.

Ndërkohë Loredana ka pozuar si rrallë herë në Instagram me bikini duke treguar super linjat për një mami të një vajze 3-vjeçare, Hana.

“Gruaja e Mozzik”, ka shkruar Loredana krah fotos duke ja dedikuar këtë pamje special partnerit të saj dhe babait të Hanës./albeu.com/


Shtuar 6.07.2021 15:16