“Sindin e paskan zhvirgjëruar”, ish-konkurrentja e “Përputhen” habit me deklaratën (FOTO LAJM)

Puntatën e djeshme në “Përputhen” u transmetua takimi i Sindit me Muratin, por ky takim ishte i fundit që mori vëmendjen e Sindit.

Konkurrentja u ngrit papritur në këmbë duke bërë një shfaqje e cila nuk është pritur aspak mirë nga publiku dhe në rrjet kanë shpërthyer kritikat dhe memet për konkurrenten.

Sindi i mori djemt e “Përputhen” me rradhë, nga Juli më pas Mevlani dhe Riniani duke I ofenduar dhe sipas saj duke sqaruar konflikte të mëparshme.

Këtë shfaqje të Sindit nuk e ka pritur mirë as ish-konkurrentja e “Përputhen 1”, Margaret Shllaku e cila ka reaguar më një InstaStory ku shkruan:

“Këtë vajzën e paskan zhvirgjëruar më në fund dhe u ngrit në këmbë duke ofenduar të tjerët në mënyrën më të shpifur. Arjan Konomi tani e paskan karikuar”, shkruan Margaret./albeu.com/


Shtuar 23.03.2021 11:54