E njohët? Sot kryefjalë e medias, 15 vite më parë moderatore e “Kafazi i Artë” (FOTO LAJM)

E njihini si akotore, por ajo ka tentuar edhe moderimin 1 vite më parë dhe shumë prej jush mund ta kenë fshirë nga memoria këtë episod të skurtër në karrierën e saj.

Po flasim për Olta Gixharin. Ka qenë Ronaldo Shkarka i cili ka kujtuar këtë episod për ndjekësit. I prekur nga fjalët e Olta Gixharit se ai nuk ka spikatuar askund si moderator, Ronaldo ka shpërndarë videon e aktores teksa moderonte “Kafazin e Artë” bashkë me informacionin se ajo nuk pati sukses dhe prdoduksioni e ndërroi shumë shpejtë, shkruan Albeu.com.

Kujtojmë se Ronaldo dhe Olta e nisën eksperiecën e Big Brother si miq të mirë, por kjo përfundojë shumë shpejtë kur produksioni publikoi se çfarë kishin folur për njëri-tjetrn pas krahve dyshja./albeu.com/