E njohët? Nëna e saj feston ditëlindjen, moderatorja e famshme shqiptare e uron me fjalë zemre (FOTO LAJM)

Fotoja që shihni më lartë është shkrepur rreth 25 vite më parë, prandaj nuk ju vëmë faj nëse nuk e njohët moderatoren.

Bëhet fjalë për Bora Zemanin dhe nënën e saj, Ermira.

Mes postimeve të shumta të moderatores gjenden shumë shpesh edhe foto me familjen e saj dhe sidomos prindërit të cilët duket qartë që janë mbështetja më e madhe e saj.

Por veç kësaj vihet re edhe një ngjashmëri e madhe e Bora Zemanit me të ëmën. Kjo e fundit feston sot ditëlindjen dhe nuk mundoi një urim nga moderatorja.

“Edhe 100 vite për njeriun më të bukur në jetën time. Je dashuri, forcë, energji pozitive… Shembulli me i mirë që mund të kisha në jetë! Të dua mam!”, shkruan Bora krah fotos me të ëmën./albeu.com/


koment