E konfirmuar: Njihuni me çiftin më të ri të Showbizit (FOTO LAJM)

Yjet e filmit ‘Spider-Man’, Zendaya dhe Tom Holland janë çifti më i ri i showbizit. Dyshja janë përfolur prej kohësh për një lidhje, por vetëm së fundmi e kanë bërë zyrtare.

Dyshja janë shfaqur bashkë në publik në Los Angeles. “Page Six” ka siguruar disa foto të tyre në makinë, ku shihen duke qeshur dhe duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin.

Thashethemet për lidhjen e tyre kanë nisur që në vitin 2017, kur aktorët ishin bashkë në filmin “Spider-man: Homecoming”.

Shtuar 3.07.2021 14:28