E kishte idhull në BBVA2, Luizi realizon takimin emocionues me fituesin e BigBrother Kanada

Fituesi i Big Brother Vip edicioni i dytë Luiz Ejlli gjatë qëndrimit në lojë ka ndjekur disa strategji të fituesit të formatit kanadez Kevin Jacobs.

Gjatë periudhës kur këngëtari Shkodran ishte lojtar Jacobs e përkrahte dhe e mbështeste lojën e tij.

Përmes një postimi në Instagramin e tij Ejlli ka ndarë një video me ndjekësit ku takon miqësisht Jacobs. Të dy përqafohen me njëri tjetrin.

View this post on Instagram

A post shared by Kevin Jacobs (@kevintedjacobs)


Shtuar 28.01.2024 21:38