E kapur për dore me Yllin, çfarë po paralajmëron Dafina? (FOTO)

Dyshja e suksesshme dhe shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani, siç duket do të bëhen përsëri bashkë për një duet të rradhës.

Dyshimet janë ngritur para pak kohësh teksa të dy artistët publikuan në llogaritë personale të Instagramit, dy foto të ndryshme me mbishkrimin “Jom ka du me t’pa”.

Sakaq ditën e sotme, Dafina ka postuar në Instagram-in e saj një fotografi teksa shfaq veten të kapur për dore me Yll Limanin dhe shkruan “🤫”.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

 


Shtuar 20.05.2024 12:27