E gjeni dot vitin? Rudina Magjistari publikon fotot e rralla nga fillimi i karrierës (FOTO LAJM)

Që prej mbarimit të sezonit dhe shkëputjes nga emisioni I saj I përditshëm në televizion, Rudina Magjistari po shijon në maksimum verën e këtij viti. Ajo ka qenë mjaft aktive në Instagram ku publikon herë pas here foto dhe rrallë ndonjë me bashkëshortin apo vajzën.

Por së fundmi ajo i ka angazhuar ndjekësit në fotot e fundit të marra nga arkivat e shumë viteve më parë.

“Copëza kujtishmesh në skenë. Viti?”, shkruan Rudina në fotot e shkëputura nga recitali “Tango” të cilin ajo e ka prezantuar në vitin 2000./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari)