E dini sa vjeç bën? Mira Konçi feston sot ditëlindjen, me kë “u arratis” këngëtarja në udhëtimin luksoz (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Mira Konçi, sot feston ditëlindjen. Ajo mbush 50-vjeç dhe çfarë do ta bëjë të paharrueshme këtë përvjetor për artisten është udhëtimi në Abu Dhabi.

Mira Konçi ka shkuar në këtë udhëtim lukzos me të bijën, Erën dhe një person të tretë që nuke kanë bërë të ditur në rrjetet sociale.

Kjo kuptohet nga biletat që Era Saraçi ka publikuar në InstaStory të cilat janë 3. Gjithashtu ajo ka uruar të ëmën të cilën e quan. “Mretëreshën e ditëlindjes.”

“Të adhuroj”, shkruan Era Saraçi, krah fotos së Mirës e cila duket si shoqja e saj, shkruan Albeu.com.

Këngëtarja Mira Konçi ëstë laguar prej dekadash nga ekrani shqiptarë, por prej 6 vitesh është larguar edhe nga vendlindja për të jetuar në Amerikë.

Largimi në Amerikë nuk ishte ogur-mirë për jetën private të Mira Konçit dhe Shpetim Saraçit pasi shumë shpejt u mësua nga Albeu.com divorci i çiftit. Pas ndarjes,

Shpëtimi u rikthye në Shqipëri ku vazhdon karrierën si kompozitor, ndërsa Mira dhe fëmijët vazhdojnë jetesën në New York. Mira dhe Shpëtimi janë prindër ë dy fëmijëve, Erës dhe Drinit./albeu.com/


Shtuar 4.03.2023 12:57