Duke shijuar diellin, ish-konkurrenti i “Përputhen” poston imazhet e të dashurës nudo (FOTO LAJM)

Prej disa ditësh ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli, ndodhet me pushime me të dashurën e tij, Serena Sulo. Ato po shijojnë rrezet e diellit dhe plazhit në maksimum.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku publikojnë foto e video mjaft provokuese. E kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, teksa Arjoni ka ndarë me fansat një video ku tregon se kanë shkuar në një vend ku mund të bëjnë plazh nudo.

Ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë nuk ka ngurruar që të postojë një video ku Serena shfaqet e gjitha e zhveshur teksa qëndron pranë tij.

Këtë video e ka ripostuar më pas vetë Serena, e cila nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format e saj trupore në publik.


Shtuar 23.06.2021 11:25