Duan t’i pajtojnë, Eranda Libohova shumë pranë Eneda Tarifës, ndjekësit: Do shkëlqeje me Irmën

Irma dhe Ernada Libohova do të ecin gjithmonë përkrah njëra-tjetrës, por kjo vetëm në memorien e publikut shqiptar, pasi prej vitesh Irma dhe Ernada duket se nuk kanë raporte shumë të mira.

Siç dihet tashmë motrat nuk ndiqen në Instagram dhe nuk i kemi parë bashkë prej kohësh.

Gjithsesi ndjekësit duket se nuk do lodhen kurrë t’i kujtojnë në Instagram se i duan me patjetër të bashkuara edhe pse Irma dhe Eranda zjedhin t’i fshinë këto komente nga profili i tyre.

Por ka qenë Ernada ajo që së fundmi është treguar më indiferente ndaj këtyre komenteve. Në ditëlindjen e Eneda Tarifës, ajo ka publikuar një video ku shfaqet dorë për dorë me të.

“Do shkëlqejë më shumë nëse do ishe me Irmën”, i shrkuan ndjekësja, por Ernada siç pritje nuk ka bërë asnjë reagim./albeu.com/