“Dua vetëm komente free Cllevio”, Kozaku kërkon lirimin rreperit (VIDEO)

Kozak Braci i cili njihet si shoku i ngushtë i rreperit Cllevio, i ka dalë në mbrojtje këtij të fundit.

Përmes një postimi në Instagram dhe me muzikën e këngës së re të Cllevios “Paridi”, Kozak u ka bërë  thirrje fansave të mbështesin shokun e tij: Dua vetëm komente free Cllevio”, shkruan Kozaku.

Ndërkohë, Cllevio u arrestua pak ditë më parë pas përplasjes me Noizy-n, teksa sipas policisë ai theu masën e arrestit shtëpiak. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kozak69 (@kozkozi69)