Donaldi nuk do puthje as përqafime më nga Beatrix, çfarë po ndodh me të? (VIDEO)

Veprimet e fundit te banorit të Big Brother kanë marrë vëmendjen edhe te publikut.

Që nga e marta, Donald Veshaj po mban distancë ndaj Beatrix.

Madje, ajo po i afrohet për ta puthur ose përqafuar Donaldi po e injoron totalisht.

Kujtojmë se, vëllai binjak Romeo hyri të martën dhe nuk dihet se çka ka biseduar me Donaldin i cili që nga ai çast ka ndryshuar qëndrim ndaj Trixës.

Do e shohim te premten se çka do të ndodh dhe si do e komentojë këtë Donaldi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @demaskues


Shtuar 9.12.2021 19:18