Donaldi largohet nga shtëpia e Big Brother (FOTO LAJM)

Eksperienca e Donaldit ka më shumë se 60 ditë.

Madje javë më parë ai është përzgjedhur edhe i preferuari i tyre.

Vëllai i Madh sonte i ka plotësuar dëshirën atij duke intervistuar për herë Arbanën.

E për ta bërë këtë Donaldi është larguar nga shtëpia dhe ka shkuar në studio tek Arbana. /albeu.com/


Shtuar 1.01.2022 22:44