Don Xhoni paralajmëron një surpizë për Meritonin dhe Romeon, ja çfarë shkruan reperi

Një postim i Don Xhonit nëm Instastory i ka bërë kureshtarë që të gjithë. Reperi ka postar një video të Romeos dhe Meritonit në shtëpinë e “BBV3” teksa kërcejnë dhe këndojnë një nga këngët e tij, ku ka shkruar:

“Kampiona sot e keni një surprizë të dytë!”

Kujtojmë se Romeo dhe Meritoni janë shumë miq me reperin dhe se mundet që Don Xhon të ketë përgatitur një surprizë për ta për t’i mbështetur në këto ditët e fundit të këtij edicioni.


Shtuar 13.05.2024 17:25

Tags: