Do të festonte sot 48-vjetorin, përkujtimi rrëqethës i bashkëshortit dhe të birit për Hueyda El Saied (VIDEO)

Më 23 nëntor u nda nga jeta artisja e njohur, Hueyda El Saied. Ajo ndërroi jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë nga e cila vuante në moshën 46-vjeçare.

Sot, Hueyda duhet të festohnte ditëlindjen e saj të 48.

Pas ndarjes nga jeta të artistets, bashkëshortin e saj e kemi parë shpesh herë të bëjë dedikime që kanë përlotur rrjetin e madje ka marrë pjesë edhe në emisione shqiptare.

Edhe në ditëlindjen e saj, Thierry nuk mund të mungonte me një kujtim emocionues.

“Gëzuar ditëlindjen Hueyda jonë”, shkruan ai krahas një vido me kujtimet më të bukura të artistes. Bashkëshorti i saj kujdeset tashmë për të voglin Gabriel, për të cilin ka marrë zyrtarisht edhe atësinë një vit para se Hueyda të ndahej nga jeta./albeu.com/


Shtuar 16.03.2023 16:24