“Do bëjmë fëmijë dhe do t’i shesim”, deklarata skandaloze e Amosit dhe Dea Mishel (VIDEO)

“Big Brother Vip” është bërë tema më e përfolur në vendin tonë. Nga përplasjet deri te deklaratat e pazakonta, gjithçka po ndodh në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Së fundmi një bisedë e Amosit dhe Dea Mishel ka “shokuar”.

Në fokus të bisedës janë fëmijët. Amosi iu drejtua Deas duke qeshur: “Do bëjmë 27, 4 do i mbajmë dhe pjesën tjetër t’i shesim”, ndërsa ajo vijon sërish “me humor”, duke thënë:

“Do i shesim vetëm organet apo të plotë? (Qesh)”. Një humor i zi që duket se shqetëson ndjekësit që reagojnë menjëherë në rrjetet sociale.


Shtuar 18.01.2023 09:58