Djali i Arsimit feston ditëlindjen, e dashura e re e babit e uron publikisht (FOTO LAJM)

Arsim Abduli është ish-konkurrenti I “Përputhen” i cili qëndroi shumë pak në emision, por i doli koha të bënte mjaft bujë. Menjëherë pas daljes nga emisioni u bë publike lidhja e tij me Ana Lleshin, pork jo zgjati vetëm disa ditë dhe të dy bënë të ditur se marrëdhënia mori fund.

Së fundmi, Arsimi ka zbuluar të dashurën e re, Pranverën me të cilën duken të dashuruar në maksimum.

Arsimi dhe Pranvera nuk ngurojnë në asnjë moment t’i shprehin njëri-tjetrit dashurinë në rrjetet sociale.

Sot djali i Arsimit feston ditëlindjen e tij të katërt dhe Pranvera është kujdesur t’i bëjë një urim publikisht.

“Urime ditëlindjen Lion. Të uroj gjithë të mirat e kësaj botë ëngjëll i vogël. Të don Pranvera shumë”, ka shkruar ajo.

Arsimi duket se nuk e ka aspak problem ta prezantojë të birin me partnered e tij, pasi edhe në aq pak kohë lidhje me Anën, ish-konkurrnetja publkoi foto të Lionit ku i shprehte dashurinë./albeu.com/


Shtuar 7.08.2021 12:13