Ditëlindja e parë si nënë, Arbenita tregon dhuratën më të bukur (FOTO LAJM)

Në muajin prill Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë duke u bekuar me një vajzë. Çifti e quajtën vajzën e tyre Nina dhe nëpërmjet rrjeteve sociale kanë treguar se janë më të lumtur se kurrë.

Sot modelja feston ditëlindjen dhe me siguri ju shkon mendja kush është dhurata më e bukur këtë vit për Arbenitën. Padyshim vajza e saj.

Arbenita ka ndarë një video në InstaStory teksa puth këmbët e vogla të Ninës dhe shkruan: Dhurtata më e bukur e ditëlindjes.

Arbenita feston ditëlindjen e 23-të./albeu.com/


Shtuar 4.05.2021 10:40