Degradon sherri në BBV, Monika i gjuan Fifit me mandarinë: Turp, je 50 vjeç (VIDEO)

Dje Monika dhe Fifi vendosën që të provokojnë banorët e tjerë duke u stisur disa debate mes njëra-tjetrës. Plani i tyre nisi gjatë provës javore kur të dyja nisën të konfliktoheshin për shkak të pastërtisë në shtëpi. Debati agravoi edhe në ofendime përsonale ndaj njëra-tjetrës.

Por duket se ky debat nga një lojë është kthyer në një zënkë të vërtetë.

Monika i ka gjuajtur me mandarinë Fifit teksa debatonin në distancë.

“Të të vijë turp se je 50 vjeç grua me bërë kështu gjestesh”, i tha Fifi Monikës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 25.10.2021 10:31