Dashuria është në ajër, Kristina Baki bën publike lidhjen me foton e ëmbël (FOTO LAJM)

Kristina Baki ka treguar gjithçka për jetën sentimentale të saj me një foto të vetme për herë të parë.

Ajo ka publikuar një foto teksa puthet me partnerin, nga pushimet në çift që po kalon së fundmi dhe krejt papritur të gjithë zbuluam se modelja e njohur qënka e dashuruar dhe shumë e lumtur. Identitetin e tij nuk e tregon, ama mjafton kjo foto seksi për të kuptuar se Kristina ka dalë nga grupi i beqarëve.

Se kush është fatlumi nuk e dimë, ama që e bënka të lumtur modelen kjo është e sigurt, dhe që i vinka pas avazi për fotot, e kuptuam vetëm me këtë postim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina (@kristinabaki)


Shtuar 13.08.2021 13:04