Dasëm madhështore me Armina Mevlanin, ju tregojmë sa janë rritur fëmijët e Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e të dielës që lam pas, Armina dhe Shkëlzeni kurorëzuan dashurinë e tyre 10 vjeçare në martesë. Që nga hapja dasmës nga i zoti i shtëpisë, ish-kryeministrit Berisha, vallja e tropojës nga nusja, kërcimi me vjehrrën, veshja e VIP-ave, e për shumë detaje të tjera, dasma mori gjerësisht vëmendjen e rrjetet dhe të mediave.

Por nuk mbeten jashtë vëmendjes as fëmijët e Shkëlzenit të cilët i ka nga një martesë e mëparshme.

Armina ka treguar gjithmonë se i do shumë fëmijët e bashkëshortit të saj, Medinën dhe Laidon.

Sot ato janë 18 dhe 16 vjeç dhe Albeu.com ju tregon se si duken.

Nuk dihet nëse Medina dhe Laidon kanë qenë të pranishëm në dasmën e babait, por kohë më parë Armina është shprehur se patjetër që ato nuk do të mungonin.

“Sigurisht. Unë i dua me të vërtetë shumë”, shkruante blogerja./albeu.com/