Dafina Zeqiri e konfirmon: Do të martohemi vitin e ardhshëm

Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji janë një nga çiftet më të komentuar së fundmi e duket se dyshja kanë vendosur ta shijojnë publikisht lidhjen e tyre.

Pak ditë më parë u tha se Dafina po përgatit ditën e madhe me Kreshnikun dhe është e vërtetë. Vetë Dafina Zeqiri ka konfirmuar në Broadcast Channel në Instagram se do të martohet në 2024.

“Është zyrtare. Do të martohem në 2024”, shkruan ajo.