Çifti i rradhës, Atdheu dhe Xhuli shkëmbejnë puthjen e parë në buzë? (VIDEO)

Juliana Nura është një nga banoret më të komentuara të “Big Brother Vip”, ndërsa Atdhe Xharavina i është bashkuar së fundmi këtij reality-show.

Mirëpo nuk u desh shumë kohë që dyshja të afroheshin me njëri-tjetrin dhe mesa duket ditën e sotme kanë shkëmbyer puthjen e parë.

Themi duket, sepse dyshja kanë mbuluar kokën me batanije dhe nuk u pa qartë çfarë ndodhi. Por nga lëvizjet dhe reagimi i tyre duket se Atdheu dhe Xhuli sapo shkëmbyen puthjen e parë në “BBVK”.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)


Shtuar 26.01.2023 14:53