Çifti i parë në Për’puthen! Alvisa dhe Bashkimi deklarohen për njëri-tjetrin

Në Primen e mbrëmjes së sotme në Për’puthen, dy konkurrentët, Alvisa dhe Bashkimi, janë deklaruar për njëri-tjetrin.

Ata kanë dalë në mes të skenës dhe janë shprehur se nuk duan të njohin askënd tjetër aty brenda, përveç njëri-tjetrit.

Pas deklarimit, ata kërcyen nën melodinë e një kënge romantike./albeu.com

 


Shtuar 4.12.2021 21:49