Çift edhe jashtë emisionit, Ledjana publikon momentet romantike me Mevlanin (VIDEO)

Mevlani dhe Ledjana po shihen dita-ditës dhe më të afërt me njëri-tjetrin pasi bënë deklaratën se janë në programin “Për’puthen” vetëm për njëri-tjetrin.

Së fundmi, Ledjana ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory video ku shfaqet duke udhëtuar në makinë së bashku me Mevlanin teksa duken mjaft të lumtur.

Ata vihen re duke i kënduar njëri-tjetrin, dhe konkurrentja këto imazhe i shoqëroi me një ‘emoji’ zemër, si dedikim për Mevlanin.


Shtuar 12.04.2021 14:44