Çfarë ndodhi? Alaudini i “përvishet” Shqipes: Mos më bëj mua moralisten

Spektakli i djeshëm në ‘Big Brother Vip Kosova’ u shoqërua me debate e përplasje të forta mes banorëve dhe jo vetëm. Dje u shfaq një klip nga debati mes Shqipes Adrit dhe Bucit të ndodhur gjatë javës.

Shkak është bërë një pyetje që Buci i ka bërë Adrit, e këtij të fundit nuk i ka pëlqyer aspak.

“Pse ke hyrë në BB për femër, pasi ti je i fejuar me Ilijanën”, ishte pyetja e Bucit.

Për ta komentuar LIVE ndërhyri edhe Shqipja, ku më pas Alaudini ju kthye i nervozuar duke i thënë: “Mos më luaj moralisten”.

 


Shtuar 21.11.2023 17:57